14. června 2026
Slavnostní Mše svatá s Biřmováním
Nedělní mše svatá proběhla v krásné a důstojné atmosféře. Biřmovanci přijali svátost Ducha Svatého a celý obřad byl prožíván s velikou radostí.
Hudební doprovod skvěle obstarala Kapela Kecharitomene, za což jim srdečně děkujeme.
Velkým požehnáním byla přítomnost pražského arcibiskupa Stanislav Přibyl. Přestože měl večer další povinnosti, velkoryse se u nás zdržel a přátelsky pohovořil jak s biřmovanci a jejich rodinami, tak se zástupci místních spolků – dobrovolnými hasiči a spolkem Benedetto, který se zasazuje o záchranu dominikánského dvora.
Děkujeme všem, kteří se na přípravě slavnosti podíleli, a především děkujeme arcibiskupovi pražskému za jeho čas a otcovskou péči.
Fotografie Člověk a Víra
Dana Saxonbergová a Barbara Fléglová
Dana Saxonbergová a Barbara Fléglová
VÍCE INFORMACÍ
Těšíme se
na vaši návštěvu
pondělí až pátek
Mše sv. od 18:00
17:30 – 20:00
sobota
Mše sv. od 18:00
první sobota v měsíci
17:30–20:00
neděle
Mše sv. od 10:30 a od 18:00
10:00–12:00 a 17:30–20:00
Mobilní telefon
733 741 003
Adresa
Školní 1842/3a, 147 00 Praha 4
farnost.branik@email.cz, jnpata@gmail.com